Населба
Тип на оглас
Тип на имот
Ресет

Промо понуда

Card image cap
ш.ММ71-Се продава или издава стан од 210м2 во Vergina

Комплекс од затворен тип со сопствено обезбедување и одржување.Становите, сите со поглед кон езерото, се комплетно изведени со висококласни материјали и секој располага со сопствен систем за греење и…

275,000

4

4

Карпош

Card image cap
ш.ММ73-Се продава куќа од 500м2 на Водно

Се продава ексклузивна куќа од 500м2 на Водно до резиденциите со дорно место 1100м2.Самостојна куќа реновирана 2018 година,греење на струја.Цена 1400000 евра.Контакт број 075335584

1,400,000

4

12

Водно

Card image cap
ш.ММ51-Стан од 118м2 се продава во Лептокарија

Се продава одличен стан од 118м2 во Лептокарија.Станот е од споени два стана во еден со два подрума.Не живеел никој до сега.Во станот има централно греење.Цена 173000 евра.Контакт број 075335584

173,000

2

6

Карпош

Card image cap
ш.1101-Се продава луксузна вила од 200м2 во Трнодол

Се продава луксузно наместена вила во Трнодол на само 3 км до центарот до градот и 1км до City Mall.Вилата е на два ката и располага со дневна просторија , кујна, трпезарија , пет спални соби, две б…

350,000

2

5

Карпош

Card image cap
Се издава вила од 450м2 на Водно

Куќа од 450м2 се издава на мирна локација на Водно.Куќата е на три спрата,со 5 спални соби,кујна,пространа дневна соба.Цена 2000евра месечно.Контакт број 075 308057 Хава

2,000

4

5

Водно

Card image cap
Прекрасна куќа од 450м2 се издава во Тафталиџе

Прекрасна куќа од 450м2 во Тафталиџе се издава во близина на гимназијата Нова.Куќата е комплетно опремена и адаптирана за комфорно живеење на 12 луѓе,простран дневен престој,осум комплет наместени сп…

1,600

5

8

Тафталиџе

Card image cap
ш.9039-Прекрасен стан од 47м2 со две спални соби во Кисела Вода

Се продава стан во сутерен од 47м2 со 2 спални на мирна локација во К.Вода кај Пелагонија.Станот има централно парно греење.Погоден и за деловен простор.ЦЕНА:29.000 евра.Контакт телефон Сања :075/335…

29,000

1

2

Кисела Вода

Контакт

Мирче Мацан 26, Скопје

+38975446654

eurohomrealestate2020@gmail.com