Се издава вила од 450м2 на Водно

€ 2,000


Опис

Куќа од 450м2 се издава на мирна локација на Водно.Куќата е на три спрата,со 5 спални соби,кујна,пространа дневна соба.Цена 2000евра месечно.Контакт број 075 308057 Хава

Квадратура: 450.0
Соби: 5
Бањи: 4
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: