eurohome

eurohomrealestate2020@gmail.com

ш.Ј631-Се издава стан од 75м2 во Козле

1 3
75.0 ㎡ 400.0 €

Опис:
▪️ Се издава наместен стан ▪️ Квадратура: 75м2 ▪️ Населба: Козле ▪️ Кат: 3/3 без лифт ▪️ Ориентација: Југоисток ▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања и остава ▪️ Тераси: Нема ▪️ Паркинг: Нема ▪️ Подрум: Нема ▪️ Греење: Струја ▪️ Цена: 400 евра месечно ▪️ Агент Јован 075/ 306 634

ш.059ЕС-Се продава наместен стан од 67м2 во Аеродром

1 3
67.0 ㎡ 134,000.0 €

Опис:
Се продава нов наместен стан со две спални соби од 67м2 во Џевахир Скај Сити. Станот е на 13 кат во зграда со лифт. Ориентација на станот е југ. Греењето е централно. Со станот е обезбедено едно паркинг место. Станот е со една бања и е без балкон. Цена на станот е 134000 евра. Контакт број 075335564

ш.ММ568-Се изнајмува стан од 70м2 во Центар

1 3
70.0 ㎡ 400.0 €

Опис:
Се издава стан во куќа од 70 м2 во Центар на два спрата. Долен дел 35 м2, тоалет, дневен престој и кујна опремена со шпорет, машина за садови, фрижидер и машина за перење. Горен дел, купатило и две големи спални. Може да се обезбеди паркинг. Цена 400 еур месечно. Контакт број 075335584

ш.0531М-Се продава ексклузивен плац во населба Хром

1 1
400.0 ㎡ 250,000.0 €

Опис:
ЕКСКЛУЗИВНО се продава плац во населба ХРОМ од 400м2 бруто,со маркица за градење А1+2+ПК,основа 134м2.Цена:250.000 евра (со можност за договор).Контакт број 075335594

ш.ОК51- Се продава дуплекс од 88м2 во Ново Лисиче

1 3
88.0 ㎡ 85,000.0 €

Опис:
Се продава дуплекс од 88м2 во Ново Лисиче со две спални соби,греење централно,на 6ти кат со лифт,празен,со подрум,,ориентација југ. Цена 85000 евра. Контакт: 075308057

ш.ЕР30-Се издава наместен стан од 62м2 во Капиштец

1 3
62.0 ㎡ 380.0 €

Опис:
Се издава одличен, целосно наместен стан од 62 м2, во Капиштец, веднаш до Елена Лука.Станот се наоѓа на 3ти кат во зграда со лифт и располага со дневна, трпезарија, кујна, две спални соби, купатило и две тераси. Греењето е со инвертер и со високо штедливи ( А ++ ) керамички греалки на ѕид.Со оглед дека се наоѓа во центарот на градот, каде паркирањето е реонско, со договорот за изнајмување, постои можност да се добие налепница за паркирање.Станот е погоден за домување како и за деловен просетор.Цена 380 евра.Контакт број 075446680

ш.ЕР25-Се продава стан од 57м2 во Кисела Вода

1 3
57.0 ㎡ 72,000.0 €

Опис:
Се продава стан од 57м2 во Кисела Вода, спроти Тинекс, на Првомајска.Станот се наоѓа на 2 кат, во зграда со лифт, приклучен на градско парно греење, а има и клима.Цена 72000 евра (со можност за договор).Контакт 075/ 44 66 80 Елизабета

ш.ЕР23-Се продава прекрасен и светол стан од 116м2 во Мичурин-Аеродром

2 3
116.0 ㎡ 150,800.0 €

Опис:
Се продава прекрасен и светол стан од 116м2.Станот се наоѓа во постара, солидна зграда, градена по највисоки стандарди со одлична звучна и топлотна изолација.Станот е на 3ти кат без лифт,ориентација југ,исток,запад,со три спални соби(една со балкон), 2 купатила ( едно со када а друго со туш кабина), дневна соба со балкон со тенда,целосно опремена кујна со шанк и голем прозор, градско парно греење, бесплатен паркинг околу зграда.Цена 150800 евра.Контакт број 075446680

ш.ЕР22-Се продава нов стан од 61м2 во Аеродром

1 3
61.0 ㎡ 98,820.0 €

Опис:
Се продва нов стан во Аеродром во близина на ОУ Блажсое Конески со површина од 61м2 на 5ти од 10 ката, на идеална локација-само 2 км од центарот на Скопје, со чист имотен лист.Технички прием на зградата е извршен во август 2023 која располага со 2 лифта и приватен гаражен простор.Станот се состои од дневна соба,две спални соби,купатило и тоалет.Цена 98820 евра.***Со станот задолжително се продава гаражно место со цена од 7000 евра.***Контакт 075/ 44 66 80- Елизабета

ш.ЕР21-Се издава стан од 72м2 во со две спални соби во Аеродром

1 3
72.0 ㎡ 700.0 €

Опис:
Се издава стан од 72м2 изграден во 1980-тите (станот е реновиран оваа година, ѕидовите се целосно покриени со изолација, нови гипс картон, сменети прозори, плафон, нови електрични инсталации, интернет кабли во секоја соба и wifi со најголема брзина),со јужна ориентација,со градско парно плус клима,две спални соби,третти кат ,со лифт.Паркирање има, со договор за закуп има право на бесплатен паркинг плус гостинска картичка во рамките за месец од 300 часа.Цена 700 евра.Контакт број 075446680

ш.ЕР20-Се продава нов стан од 43м2 во Аеродром

1 2
43.0 ㎡ 64,500.0 €

Опис:
Се продава стан од 43м2 во Аеродром.Станот е нов,градба 2020 година,со една спална соба,на приземје,чист имотен лист,со парно.Цена 64500 евра.Контакт број 075446680

ш.0482М-Се изнајмува наместен нов стан од 40м2 во Автокоманда

1 2
40.0 ㎡ 300.0 €

Опис:
Се изнајмува наместен стан,во новоградба комлет наместен со нов мебел,прво вселување слободен веднаш од 40м2,во Автокоманда.Станот располага со една посебна спална соба,дневна,кујна,купатило опремено со веш машина,тераса,паркинг слободен,греењето е централно,се наоѓа на 3 кат во зграда со лифт,погоден за млад брачен пар,самци (вработени)... Цена:300 евра.Контакт број 075335594