Населба
Тип на оглас
Тип на имот
Ресет

Ексклузивна понуда

Card image cap
ш.111ЕС-Се издава луксузен стан од 75м2 во Мучурин -Аеродром

Се издава луксузно наместен стан од 75м2 во Аеродром, нас. Мичурин. Станот се наоѓа на 7 кат од 7 ката во зграда со лифт. Станот е комплетно опремен. Располага со дневна соба со кујна во целина, 2 то…

480

2

3

Аеродром

Card image cap
ш.094ЕС-Се издава луксузен стан од 83м2 во Џевахир

Се издава луксузно наместен стан од 83м2 во Џевахир Скај Сити. Станот располага со две спални соби, дневен салон, кујна, трпезарија, една бања и еден балкон. Станот се наоѓа на 26 кат и има ориентаци…

1,000

1

3

Аеродром

Card image cap
ш.ММ506-Се издава стан од 120м2 во Трнодол

Се издава четворособен убаво наместен стан од 120 м2 во приватна куќа во Трнодол, мирна населба на повисоко, со чист воздух.Станот е на две нивоа. На првото ниво има дневна со трпезарија, кујна, спал…

580

2

4

Карпош

Card image cap
ш.ММ481-Се издава луксузна куќа од 400м2 во Центар

Се изнајмува луксузна куќа во центар, зад Католичка црква.400м2, два спрата и подрум со уреден двор 200м2,со5 спални, дневна, кујна и придружни простории,2 паркинг места во гаража,греење на нафта или…

4,500

3

7

Центар

Card image cap
ш.ММ465-Се продава или издава куќа од 370м2 во Бардовци

Се продава или издава куќа во Бардовци 370м2.Централна позиција во комплекс Бели куќи.Неколку паркинг места и гаража, летниковец, реновирана.За продавање цената е 380000 Евра.За изнајмување 1350 Евра…

380,000

2

6

Карпош

Card image cap
ш.0393М-Се издава луксузен стан од 70м2 кај Броз кафе-Центар

Се издава луксузно наместен стан во Дебар Мало,во близина на БРОЗ кафе, од 70м2.Располага со две спални соби,дневна,кујна,купатило,тераса,се наоѓа на 2 кат во зграда со лифт,ориентација е исток.Цена:…

500

1

3

Центар

Card image cap
ш.0392М-Се издава луксузен стан од 50м2 позади Универзална Сала

Се издава луксузно наместен стан во нова зграда позади Универзална Сала од 50м2.Станот располага со една спална соба,дневна,кујна,купатило,тераса,се наоѓа на 2 кат во зграда со лифт,греењето е на стр…

400

1

2

Центар

Card image cap
ш.ММ427-Се издава есклузивен стан од 42м2 кај Собрание - Центар

Се изнајмува ексклузивен стан (канцелариски простор)од 42м2, копмлетно реновиран и празен стан до Собрание.Погоден за канцеларии, втори кат без лифт.Место за реклама на балкон и на фасада.Само реклам…

480

1

2

Центар

Card image cap
ш.ММ392-Се издава куќа од 150м2 во Бардовци

Се издава куќа во Бардовци , блиску до школото на 2 ката. Прв кат 76 м2, кујна, трпезарија, дневна отворен простор, тоалет, остава и голема тераса од 21 м2.Втор кат 74 м2, со 3 спални соби, бања, ост…

1,300

2

6

Карпош

Card image cap
ш.0339М-Се продава стан од 101 м2 на Водно со базен

Се продава прекрасен стан на мирно место под падините на Водно од 101м2.Станот се наоѓа на високо приземје во мини зграда,а располага со 3 спални соби.Во станот има дневна,две тераси од кои едната е…

181,800

2

4

Центар

Card image cap
ш.0329М-Се издава луксузен стан од 50м2 кај Тобако 2-Аеродром

Се изнајмува луксузен нов стан кај Тобако 2 Аеродром од 50м2.Станот располага со една спална соба,дневна,кујна,купатило,тераса,греењето е централно и клима инвертер,паркинг (гаража) има во самата зг…

370

1

2

Аеродром

Card image cap
ш.Ј492-Се издава нов наместен стан од 80м2 кај МВР

Се издава нов наместен стан од 80м2 во Центар - кај МВР,на 7/8 кат со 2 лифт,ориентација југ.Станот има дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања,тераса,паркинг два ,еден паркинг на -1 н…

500

1

3

Центар

Контакт

Мирче Мацан 26, Скопје

+38975446654

eurohomrealestate2020@gmail.com