Населба
Тип на оглас
Тип на имот
Ресет

Најнова понуда

Card image cap
ш.МП009-Се продава стан од 41м2 во Аеродром

Се продава стан од 41м2 во Аеродром.Станот е на 8ми кат од вкупно 11 ката, тивка локација, чист поглед, чист имотен лист, убав распоред со поглед на исток. Цена 78900 евра.Контакт:075446680

78,900

1

2

Аеродром

Card image cap
ш.246ЕС-Се издава наместен стан од 50м2 во Тафталиџе

Се издава реновиран, невселен, наместен стан од 50м2 со една спална соба. Станот се наоѓа на 6/8 ката во зграда со лифт. Ориентација на станот е исток. Греењето е централно. Станот е на 200м од Гимна…

350

1

2

Тафталиџе

Card image cap
ш.245ЕС-Се издава наместен стан од 65м2 во Дебар Маало

Се издава наместен стан со две спални соби од 65м2 во Дебар Маало. Станот се наоѓа на 1ви кат во зграда со лифт. Греењето е централно. Ориентација на станот е исток-југ-запад. Станот располага и со д…

390

1

3

Дебар Маало

Card image cap
ш.022ЕН-Се продава стан од 73м2 во Ѓорче Петров

▪️ Се продава стан▪️ Квадратура: 73м2▪️ Населба: Ѓорче Петров▪️ Кат: приземје▪️ Ориентација: југозапад▪️ Соби:3▪️ Тераси: 2▪️ Паркинг: да,12м2▪️ Подрум:нема▪️ Греење: централно▪️ Цена: 108000 евра▪️ …

108,000

1

3

Ѓорче Петров

Card image cap
ш.ОК186-Се продава луксузно опремена гарсоњера од 36м2 кај ФОН

▪️ Се продава стан / гарсоњера▪️Квадратура: 36м2▪️ Населба: Маџари, кај ФОН▪️Кат: 10▪️Лифт: 2 лифта▪️Соби: 1▪️Бањи: 1▪️Тераси: Нема▪️Паркинг: 17 м2 х 300 евра = 5.100 подземна гаража▪️Состојба: Луксу…

64,000

1

1

Аеродром

Card image cap
ш.0764М-Се продава стан со двор во близина на ОУ Песталоци-Центар

Се продава стан од 97м2(54 м2 станбена површина,43м2 тераса),целосно е на имотен лист,кој моментално располага со една спална,има можност со дел од терасата да се изведе уште една,кујна,бања,централн…

137,000

1

2

Центар

Card image cap
ш.ОК185-Се продава нов невселуван стан од 72м2 во Ист Гејт-Автокоманда

▪️ Се продава стан▪️Квадратура: 72м2▪️ Населба: Автокоманда, East Gate▪️Кат: 4ти кат со 2 лифта▪️Ориентација: Југ▪️Соби: 3▪️Бањи: 2▪️Тераси: 2▪️Паркинг: 13м2▪️Подрум: Нема▪️Греење: Централно гратско …

122,000

1

3

Гази Баба

Card image cap
ш.020ЕН-Се издава наместен стан од 30м2 на Водно кај Тинексот

▪️ Се издава стан▪️ Квадратура: 30м2▪️ Населба: Водно▪️ Кат: 2ри со лифт▪️ Ориентација: југо/запад▪️ Соби:1▪️ Тераси: да▪️ Паркинг: да▪️ Подрум:не▪️ Греење: централно▪️ Цена: 300 евра▪️ Агент:Евангел…

300

1

2

Водно

Card image cap
ш.021ЕН-Се продава стан од 74м2 кај Рампа-Кисела Вода

▪️ Се продава стан▪️ Квадратура: 74м2▪️ Населба: Кисела Вода▪️ Кат: 4ти со лифт▪️ Ориентација:југозапад▪️ Соби:3▪️ Тераси: 2▪️ Паркинг: да▪️ Подрум:нема▪️ Греење: централно▪️ Цена: 130000 евра▪️ Аген…

130,000

1

3

Кисела Вода

Card image cap
ш.019ЕН-Се издава намесстен стан од 45м2 во Кисела Вода до Гет Кафе

▪️ Се издава стан▪️ Квадратура: 45м2▪️ Населба: Кисела вода▪️ Кат: 3ти кат со лифт▪️ Ориентација: југозапад▪️ Соби:2▪️ Тераси: 1▪️ Паркинг: 1▪️ Подрум:не▪️ Греење: централно▪️ Цена: 250 евра▪️ Агент:…

250

1

2

Кисела Вода

Card image cap
ш.244ЕС-Се продава стан од 57м2 кај Сити Мол

Се продава комплетно реновиран празен стан од 57м2 во близина на City Mall. Станот располага со две спални соби, дневна, кујна, трпезарија, бања, остава и тераса. Станот се наоѓа на 4ти кат во зграда…

91,000

1

2

Карпош

Card image cap
ш.018ЕН-Се издава стан од 60м2 во Кисела Вода

▪️ Се издава стан▪️ Квадратура: 60м2▪️ Населба: Кисела вода▪️ Кат: 2ри кат со лифт▪️ Ориентација: северо/запад▪️ Соби:3▪️ Тераси: 2▪️ Паркинг:1▪️ Подрум: да▪️ Греење: централно▪️ Цена: 450 евра▪️ Аге…

450

1

3

Кисела Вода

Card image cap
ш.017ЕН-Се издава стан од 44м2 во 11ти Октомври во Кисела Вода

▪️ Се издава стан▪️ Квадратура: 44м2▪️ Населба: кисела вода▪️ Кат:4ти кат со лифт▪️ Ориентација: југозапад▪️ Соби:2▪️ Тераси: да▪️ Паркинг: да▪️ Подрум:да▪️ Греење: централно▪️ Цена: 250 евра▪️ Агент…

250

1

2

Кисела Вода

Card image cap
ш.016ЕН-Се издава наместен стан од 41м2 во Црниче

▪️ Се издава стан▪️ Квадратура: 41м2▪️ Населба: Црниче▪️ Кат: 2ри кат без лифт▪️ Ориентација: југо /запад▪️ Соби:2▪️ Тераси: не▪️ Паркинг: да▪️ Подрум:не▪️ Греење: централно парно▪️ Цена: 14000 денар…

228

1

2

Црниче

Card image cap
ш.МП009-Се продава полунаместен стан од 86м2 во Аеродром во близина на Џевахир

Се продава двособен полунаместен стан од 86м2 во Аеродром, во близина на Џевахир.Станот е во одлична состојба-воен стан.Се наоѓа на 3ти кат, има лифт во зградата.Цената на станот е 135000 евра.Контак…

135,000

1

3

Аеродром

Card image cap
ш.МП008-Се изнајмува наместен стан од 60м2 во Аеродром

Се изнајмува наместен стан од 60м2 во Аеродром, позади Тобако 2.Во близина има продавници,аптеки,основни,градинки....Станот е опремен комплетно.Има една спална, дневна, кујна, тераса и купатило.Цена …

300

1

2

Аеродром

Card image cap
ш.0763М-Се продава нов дуплекс во Дебар Маало

СЕ ПРОДАВА ДУПЛАКС од 140м2 (110м2 стамбена површина и 30м2 тераса) во Дебар Мало,располага со две спални соби,две бањи,централно греење,се наоѓа на високо приземје и први кат со лифт,има паркинг про…

220,000

2

3

Центар

Card image cap
ш.243ЕС-Се издава наместен стан од 55м2 во Центар

Се издава нов наместен стан од 55м2 во Центар во близина на катната гаража Зебра. Станот е со една спална соба, има дневен салон, кујна, трпезарија, бања и тераса. Станот се наоѓа на 2ри кат во зград…

300

1

2

Центар

Card image cap
ш.243ЕС-Се издава наместен стан од 55м2 во Центар

Се издава нов наместен стан од 55м2 во Центар во близина на катната гаража Зебра. Станот е со една спална соба, има дневен салон, кујна, трпезарија, бања и тераса. Станот се наоѓа на 2ри кат во зград…

300

1

2

Центар

Card image cap
ш.242ЕС-Се продава стан од 42м2 во Центар

Се продава празен стан од 42м2 во Центар во близина на Државен завод за ревизија. Станот се наоѓа на втори кат во зграда со лифт. Греењето е централно, а спроведено е и подно греење. Ориентација на с…

94,500

1

2

Центар

Контакт

Мирче Мацан 26, Скопје

+38975446654

eurohomrealestate2020@gmail.com