Населба
Тип на оглас
Тип на имот
Ресет

Цела понуда

Card image cap
ш.032ЕС-Се продава наместен стан од 60м2 во Ѓорче Петров

Се продава реновиран наместен стан од 60м2 во Ѓорче Петров. Станот е со нови врати, прозорци, нова кујна, остава и две тераси. Станот е на 4 од 4 ката, без лифт. Греењето е на струја. Ориентација на …

52,000

1

2

Ѓорче Петров

Card image cap
ш.031ЕС-Се издава стан од 84м2 во Кисела Вода

Се издава наместен трособен стан стан од 84м2 во близина на стара Рампа. Станот е на први кат со лифт. Греењето е на парно со струја. Во станот има две тераси, бања и гостински тоалет. Станот се изд…

350

2

3

Кисела Вода

Card image cap
ш.030ЕС-Се издава стан од 62м2 во Острово-Аеродром

Се издава комплет наместен стан од 62м2 во Острово. Станот е на 3/5 ката без лифт. Ориентација на станот југ и север. Греењето е со клима и термо-печка. Дополнително има и остава во станот. Прозорцит…

252

1

3

Аеродром

Card image cap
ш.029ЕС-Се продава стан од 61м2 во Автокоманда

Се продава полунаместен трособен стан од 61м2 во Автокоманда. Станот е на 4/4 ката со лифт. Ориентација - исток. Греење со парно. Станот има одлична топлотна изолација. Станот се продава со комплет н…

78,000

1

3

Автокоманда

Card image cap
ш.0544М-Се издава луксузен стан од 56м2 во Аеродром

Се изнајмува наместен стан во близина на Железничка станица-Аеродром од 56м2.Располага со две спални соби,дневна,кујна,купатило,тераса,гаража на -2 ниво,кое е вклучено во цената,греење централно,орие…

450

1

3

Аеродром

Card image cap
ш.0543М- Се продава стан од 51м2 во Капиштец

Се продава наместен стан во близина на Зебра-Капиштец од 51м2.Располага со една спална соба,дневна,кујна,бања,тераса,греењето е со сопствено парно,клима инвертер,се наоѓа на 4/7 во понова зграда со л…

102,000

1

2

Карпош

Card image cap
ш.028ЕС- Се издава деловен простор од 69м2 во Маџир маало

Се издава комплетно опремен деловен простор во близина на Народна банка. Станот е трособен од 69м2, на втори спрат со лифт. Ориентација на станот на југ и север. Греењето е со две инвертер клими. Пар…

500

1

3

Центар

Card image cap
ш.ОК59- Се издава стан од 83м2 во Карпош 1

▪️ Се издава стан /деловен простор▪️Квадратура: 86м2▪️ Населба: Карпош 1▪️Кат: Високо приземје▪️Ориентација: Запад▪️Соби: 3▪️Тераси: 1▪️Паркинг: 1▪️Подрум: Не▪️Греење: Клима инвертер▪️Цена: 400 евраС…

400

1

3

Карпош

Card image cap
ш.0542М-Се продава стан од 41м2 во близина на Драмски-Карпош1

Се продава стан во близина на Драмски Театар -Карпош 2 од 41м2.Располага со една спална соба,дневна,кујна,бања,тераса од 3м2 и подрум од 4м2.Се наоѓа на 5/5 во зграда без лифт,греењето е централно,ор…

70,500

1

2

Карпош

Card image cap
ш.027ЕС- Се издава стан од 73м2 во Карпош 4

Се издава комплетно реновиран трособен стан од 73м2 + 17м2 тераса на втори кат (без лифт). Станот се издава со комплет нова кујна и плакар во влезниот дел од станот. Останатиот дел од станот е празен…

300

1

3

Карпош 4

Card image cap
ш.ОК58-Се продава стан од 126м2 во Ново Лисиче

▪️ Се продава стан во Ново Лисиче▪️Квадратура: 126м2▪️ Населба: Ново Лисиче▪️Кат: Приземје▪️Ориентација: Сите страни освен север▪️Соби:4▪️Тераси: 3▪️Паркинг: Слободен паркинг▪️Подрум:еден од 4 м2▪️Гр…

180,000

2

4

Ново Лисиче

Card image cap
ш.ММ570-Се изнајмува стан од 90м2 во Градски Ѕид

Се издава комплетно уреден стан од 90м2 во кулите спроти Рамстор, во Градски ѕид со две спални соби, балкон, гостински тоалет и бања.Цена 500 евра.Контакт број 075335584

500

2

3

Центар

Card image cap
ш.026ЕС-Се продава полунаместен стан 53м2 во Кисела Вода

Се продава делумно наместен стан од 53м2 во Кисела Вода во близина на средното економско училиште. Станот е со две спални, и се продава со комплет кујна и тросед и двосед во дневниот дел. Станот е на…

80,300

1

3

Кисела Вода

Card image cap
ш.0541М-Се продава наместен стан од 60м2 во Аеродром

Се продава наместен реновиран стан во стар Аеродром-Острово од 60м2.Располага со две спални соби,дневна со кујна и трепезарија,купатило,се наоѓа на 4/5 во зграда без лифт,ориентиран е на Исток,паркин…

76,500

1

3

Аеродром

Card image cap
ш.0540М- Се продава стан од 60м2 во Ново Лисиче

Се продава стан во близина на полициска станица во Ново Лисиче од 56м2 + 4м2,не се во имотен лист,располага со две спални соби,две тераси од кои едната е затворена,дневна,кујна,купатило,централно гре…

70,000

1

3

Ново Лисиче

Card image cap
ш.0539М-Се продава куќа во Сингелиќ во близина на Камник

Се продава куќа во близна на Камник-Синѓелиќ од 140м2,и уреден двор од 390м2.Ќуќата е на два спрата,едниот е 80м2,а другиот е 60м2,на горниот кат има две спални соби,купатило и тераса на која се изле…

165,000

2

5

Гази Баба

Card image cap
ш.020ЕС-Се продава нов стан 64м2 во Ново Лисиче

Се продава стан од 64 м2 во Ново Лисиче (57м2 корисна површина + 7м2 тераса). Станот е лоциран во мирна средина и е на 100м од основно училиште и градинка. Станот е на 2/4 ката, ориентација исток. Им…

87,000

1

2

Аеродром

Card image cap
ш.025ЕС-Се издава стан од 42м2 кај Рампа-Кисела Вода

Се издава наместен невселуван стан од 42м2 во Кисела Вода, кај стара Рампа. Станот е на 4/6 ката, со лифт, ориентација југ. Греењето е со инвертер клима. Има подземна гаража, со што е обезбедено парк…

350

1

2

Кисела Вода

Card image cap
ш.024ЕС-Се продава луксузно наместен стан од 79м2 во Ѓорче Петров

Се продава луксузно наместен трособен стан од 79м2 во Ѓорче Петров, во близина на стадионот. Станот е на 5/8 ката со лифт, ориентација исток. Година на градба 2016. Чист имотен лист. Цена на станот 1…

118,500

1

3

Ѓорче Петров

Card image cap
ш.ОК57-Се продава стан од 105м2 во Аеродром

▪️ Се продава стан од 106 м2▪️ Населба: Ново Лисиче▪️Кат: 4 /4 ,без лифт▪️Ориентација: Југ▪️Соби: 3▪️ Бања: 2▪️Тераси: 1▪️Паркинг: 1▪️Подрум: Да, 8 м2▪️Греење: Централно▪️Цена: 101.000 евра▪️Агент: О…

101,000

2

3

Аеродром

Контакт

Мирче Мацан 26, Скопје

+38975446654

eurohomrealestate2020@gmail.com