ш.1101-Се продава луксузна вила од 200м2 во Трнодол

€ 350,000


Опис

Се продава луксузно наместена вила во Трнодол на само 3 км до центарот до градот и 1км до City Mall.Вилата е на два ката и располага со дневна просторија , кујна, трпезарија , пет спални соби, две бањи , гаража и дворно место од 350 м2.Греењето е на струја . Вилата е опремена со нов мебел и техника.Цена 350000 евра.Тел . за контакт 075 335-608

Квадратура: 200.0
Соби: 5
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: