ш.1276-Стан од 76м2 во Пролет Центар

€ 86,000


Опис

Се продава стан од 76м2 од кои 63м2 внатрешна површина 13м2 тераса и 10м2 подрум во населба Пролет .Станот се наоѓа на први кат и може да се користи како ординација или за деловен простор.Цена 86 000 евра.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 76.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: