ш.Н3309-Дуплекс 155м2 се продава во Чаир

€ 90,000


Опис

Се продава дуплекс во близина на новата џамија во Чаир.Станот е надградба и има вкупна површина од 150м2 од кои 50м2 се карабина.Располага со 5 соби со можност да се направат уште две.Станот е на 6ти кат во зграда без лифт но има можност со мала инвестиција да се стави и користи само од сопствениците на станот.Цена 90000 евра.Телефон за контакт: 075308057

Квадратура: 155.0
Соби: 6
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: