ш.Ј627-Се издава стан од 80м2 со два паркинга во Центар

€ 550


Опис

▪️ Се издава наместен стан▪️ Квадратура: 80м2▪️ Населба: Центар - Капиштец▪️ Кат: 3-ти кат со лифт▪️ Ориентација: Севеористок▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: Да 2 паркинг места▪️ Подрум: Не▪️ Греење: Централно + 2 клима уреди▪️ Цена: 550 евра месечно + режиски трошоци▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 80.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: