ш.0739М-Се издава стан од 35м2 во Козле

€ 300


Опис

Се издава супер наместен стан од 35м2 со една спална,дневна со кујна,куаптило,тераса,греење сопствено парно и клима инвертер,кат 2 со лифт,ориентација ЈУГ.Цена:300 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 35.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: