СЕ ПРОДАВА СТАН

€ 46,000


Опис

Се продава стан во Тафталиџе од 30м2, 1ви кат,станот е новоградба 2021ва и се продава празен.Станот има една спална,тераса и гаража,ориентација на југоисток.Шифра А21Контакт 075/33 55 94 Ангела

Квадратура: 30.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: