ш.0467М-Се издава дуплекс од 85м2 во Мичурин Аеродром

€ 450


Опис

Се издава нов дуплекс стан од 85м2 во Аеродром (Мичурин). Дуплекс (две нивоа), 5 кат, 80м2 станбена површина + 5м2 тераса,два клима, индивидуално парно,сателитска и кабловска телевизија, интернет,комплетно опремени бањи. Прво (пониско) ниво: голема дневна соба со софа и фотелја за релаксација, нов паметен 3D телевизор Samsung, трпезарија и кујна со целосна опрема Woshing Mashine, тоалет и балкон.Второ (горно) ниво: еднокреветна соба и бања.Можен е бесплатен паркинг пред и зад зградата.Цена:450 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 85.0
Соби: 2
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: