ш.Н3332- Се изнајмува деловен простор од 130м2 во Маџари

€ 700


Опис

Се изнајмува дуќан во населба Маџари на главната улица од 130м2 по цена од 700евра.Другиот деловен простор е 84м2 и се издава по цена од 250 евра. Се издава за подолг период.Контакт 075/308-057

Квадратура: 130.0
Соби: 6
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: