ш.ОК159-Се продава куќа од 120м2 во Трубарево

€ 70,000


Опис

▪️ Се продава куќа▪️Квадратура: 120 м2▪️Двор: 780 м2▪️ Населено место: Трубарево▪️Кат: Приземје▪️Ориентација: Самостална куќа▪️Соби: 4▪️Тераси: 2▪️Паркинг: Да▪️Подрум: Нема▪️Греење: Дрва▪️Цена: 70.000 евра▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 120.0
Соби: 4
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: