ш.233ЕС-Се продава стан од 75м2 во Козле

€ 120,000


Опис

▪️ Се продава наместен стан▪️ Квадратура: 75м2▪️ Населба: Козле▪️ Кат: 3/3 без лифт▪️ Ориентација: Југоисток▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања и остава▪️ Тераси: Нема▪️ Паркинг: Нема▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Струја▪️ Цена: 120000 евра,чист имотен лист▪️ Агент Елисавета 075335564

Квадратура: 75.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: