ш.Џ0095-Се продава стан од 55м2 во Ченто

€ 40,000


Опис

Се продава стан 55м2 во населба Ченто,кат четврти без лифт,ориентација југоисток.Станот е со дневна со кујна , една спална и купатило,без тераса,паркинг околу зграда,со подрум,греењето е на струја.Цена: 40 000 евра.Контакт број 075/ 308 057

Квадратура: 55.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: