ш.ЕС 0004-Стан од 60м2 со две спални соби во Кисела Вода

€ 60,000


Опис

Се продава нов стан од 60м2 со две спални, нова градба ,со чист имотен лист.Станот се наоѓа на убава локација во Кисела Вода.Цена 60000евра. Контакт 075 446 680 Елена

Квадратура: 60.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: