ш.ММ368-Се издава спрат од куќа од 103м2 на Водно

€ 1,300


Опис

Конфорен реновиран спрат во станбениот дел на Водно во близина на Полската амбасада се издава на долгорочен период (најмалку 2 години). Се наоѓа на високо приземје со станбена површина од 103м2. Дополнително има тераса од 17 м2 и излез во двор од 175 м2. Располага со пространа дневна со трпезарија, кујна, 3 спални соби (две се празни и со тоа може да се уредат по желба на клиентот), и две бањи. Централно градско греење.Цена 1300 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 103.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: