ш.Ј248- Прекрасна наместена куќа со двор во Трнодол

€ 390,000


Опис

Се продава прекрасна куќа за живеење во Трнодол од 200м2 на 2 ката со двор од 450м2 ( во тек е легализација на дворното место).Куќата е опремена целосно има 5 спални соби, 2 купатила,џакузи, подно греење и гаража. Голема тераса со прекрасен поглед кон Скопје.ЦЕНА: 390.000 евра.Контакт број 075306634

Квадратура: 200.0
Соби: 7
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: