ш.0737М-Се издава наместен стан од 80м2 кај Католичка

€ 350


Опис

Се издава наместен стан од 80м2,во близина на Католичка Црква,кој располага со две спални соби,дневна,кујна,две купатила,тераса,паркинг по договор,греењето е на сопствено парно и клима инвертер,се наоѓа на 5кат со лифт.Цена:350 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 80.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: