ш.0540М- Се продава стан од 60м2 во Ново Лисиче

€ 70,000


Опис

Се продава стан во близина на полициска станица во Ново Лисиче од 56м2 + 4м2,не се во имотен лист,располага со две спални соби,две тераси од кои едната е затворена,дневна,кујна,купатило,централно греење,ориентиран е на Исток,се наоѓа на 4/7 во зграда со лифт.Станот е комплетно реновиран 2015год,а моментално е со кираџии.Паркинг е слободен,има чист имотен лист.Цена:70000 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 60.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: