ш.ММ528-Се продава стан од 50м2 во Сити Гарден-Карпош

€ 115,000


Опис

Станот се наоѓа во Карпош 3 во комплексот "Греен Гарден" на 100м од Сити Мол, на улица Манапо на 13 кат од 16 ката. Година на градба 2018. Станот е со јужна орјентација, поглед кон Водно.Зградата поседува подземни гаражи и надворешни паркинг места за возила од зградата кој се со рампа затворени.Станот е со чист имотен лист.Цената е 115.000еур, за комплетно наместен . Стои простор за договор околу цената, во зависност од опремата во станот што би ја задржале, разлика (+ - 5.000еур.).Контакт број 075335584

Квадратура: 50.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: