ш.0748М-Се продава стан од 53м2 во Ѓорче Петров

€ 62,000


Опис

Ср продава стан од 52м2 кој располага со една спална соба,дневна,кујна,бања,тераса,греење/ладење на клима,ориентиран на Исток,се наоѓа на приземје високо,подрум од 3м2,реновиран целосно со паркет ПВЦ прозори во 2022год,чист имотен лист,се продава целосно наместен.Цена:62000 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 52.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: