ш.ЕС 0109-Се издава луксузна куќа во Трнодол

€ 1,250


Опис

Се издава куќа од 220м2 површина во Трнодол.Куќата е наместена на два спрата.На првиот спрат има салон:дневна, кујна и трпезарија, целосно опремени со завеса на далечинско, камин,две спални соби и купатило и гостинска веце.На вториот кат има салон:дневна и трпезарија, три спални соби купатило. Куќата има пет балкони, гаража,летниковец, фонтана, аларм, домофон и поглед на кон Скопје.Цената е 1250евра.Контакт:075/446-680 Елена

Квадратура: 220.0
Соби: 5
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: