ш.1326-Стан од 55м2 со една спална соба во Пржино

€ 69,000


Опис

Се продава понов стан од 55м2 во Пржино К.Вода.Станот располага со дневна просторија , кујна , трпезарија , една спална соба , бања и балкон.Градба 2011 ,а вселен 2014 год. Се наоѓа на 2-ри кат (поткровје) во мала зградичка од 12 стана .Се продава наместен.Цена 69 000 евра.Тел.за контакт 075 335 608

Квадратура: 55.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: