ш.1322-Се издава стан од 42м2 во Острово

€ 250


Опис

Се издава реновиран и наместен стан од 42м2 во Острово или на 5 мин пеш до Нова Железничка.Станот располага со дневна со кујна , една спална соба , бања и тераса.Станот се наоѓа на 11 кат со лифт .Греењето е на инвертер клима.Цена 250 евра месечно.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 42.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: