ш.1325-Се издава стан од 65м2 со две спални соби во Аеродром

€ 300


Опис

Се издава стан од 65м2 после Т.Ц. Бисер на самиот булевар во Аеродром.Станот располага со дневна ,кујна две спални соби , бања и тераса.Се наоѓа на 1-ви кат .Цена 300 евра месечно.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 65.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: