ш.Н3335-Се продава наместен стан од 55м2 во Ченто

€ 60,000


Опис

Се продава комплетно реновиран и наместен стан од 55м2 со две спални соби во населба Ченто .Цена 60 000 евра.Контакт 075 308 057

Квадратура: 55.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: