ш.Ј219-Стан од 80м2 се продава во Карпош

€ 84,000


Опис

Се продава стан од 80м2 во Карпош 4. Станот располага со голема дневна соба, кујна и трпезарија, 3 спални соби, 2 тоалети, 2 тераси (со можност за доградба). Станот е приклучен на централно греење, се наоѓа на 4/4 кат без лифт. Ориентација југ и север. Паркингот е слободен околу зграда. Се наоѓа во близина на градинка, основно училиште, маркети, Сити Мол и кејот на реката Вардар.Цена 84 000 евра. КОНТАКТ БРОЈ 075/ 306 634 ЈОВАН

Квадратура: 80.0
Соби: 4
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: