ш.1323-Понов стан од 53м2 со две спални соби во Кисела Вода

€ 76,000


Опис

Се продава понов стан од 53м2 во близина на Претставништво Оса Обезбедување во К.Вода.Станот располага со дневна просторија со кујна и трпезарија , спална соба , детска соба, бања и тераса.Се наоѓа на 2-ри кат со лифт, греење на инвертер пумпи и подрум од 3м2 и сопствен паркинг.Цена 76 000 евра.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 53.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: