ш.026ЕС-Се продава полунаместен стан 53м2 во Кисела Вода

€ 80,300


Опис

Се продава делумно наместен стан од 53м2 во Кисела Вода во близина на средното економско училиште. Станот е со две спални, и се продава со комплет кујна и тросед и двосед во дневниот дел. Станот е на 3/5 ката, со лифт, ориентација северо-исток. Има централно греење кое во моментов е исклучено, но може да се приклучи, како и греење на струја со клима. Паркинг - слободно пред зграда. Година на градба 2012. Цена на станот 80300 евра.Контакт број 075335564

Квадратура: 53.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: