ш.ММ163-Стан од 85м2 се продава или издава во Аеродром

€ 400


Опис

Стан во Аеродром во непосредна близина на Капитол мол од 85м2 , на 3 кат од 4 ката ,нема лифт,со парно,комплетно реновиран со водоводна и електрична инсталација.Станот има убав распоред со две спални соби плус широка пространа дневна поврзана до трпезарија и кујна.,гостински тоалет,бања и посебна просторија со бојлер и машина за перење,има две големи тераси и една мала,климатизирана.Цена за издавање е 400 евра,за продавање е 140.000 евра комплетно наместен.Контакт број 075335584

Квадратура: 85.0
Соби: 3
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: