ш.ЕС 0009-Се продава нов стан од 78м2 со 2 спални во К.Вода

€ 74,100


Опис

Се продава нов стан од 78м2, со 2 спални соби, 2 големи тераси, една бања и гостинско вц, голема дневна и кујна. Се наоѓа на 3 кат со лифт.Предност на станот е што во зимно време е топол а летен период ладен, греењето е со инвертер клима нема централно.Станот има чист имотен лист.Цена 950 евра м2 контакт : 075/446-680 Елена

Квадратура: 78.0
Соби: 2
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: