ш.Ј638-Се издава стан од 56м2 во Дебар Маало

€ 420


Опис

▪️ Се издава наместен стан▪️ Квадратура: 56м2▪️ Населба: Центар - Дебар Маало▪️ Кат: 2-ри кат со лифт▪️ Ориентација: Југ/Север/Запад▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања▪️ Тераси: Да 2▪️ Паркинг: ПОЦ▪️ Подрум: Не▪️ Греење: Централно + клима уред▪️ Цена: 420 евра месечно + режиски трошоци▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 56.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: