ш.1415-Стан од 66м2 се продава во Аеродром

€ 86,000


Опис

Се продава комплетно наместен стан од 66м2 во Аеродром со две спални соби ,на петти кат без лифт со паркинг место ,подрум,централно греење .Цена 86000 евра.Контакт број 075335608

Квадратура: 66.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: