ш.Ј115- Нов полунаместен стан од 54м2 со две спални соби во Ѓорче Петров

€ 59,000


Опис

Се продава нов стан кај општината во Ѓорче Петров од 54м2 .Станот располага со дневна, кујна, спална соба, детска соба и балкон. На високо приземје источно ориентиран. Во станот останува кујна, вградени плакари во ходник и спална,клима.Цена 59000 евра.Контакт број 075/306-634

Квадратура: 54.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: