ш.Џ0082-Се продава куќа од 580м2 во Ченто

€ 142,000


Опис

Се продава куќа од 580м2 во населба Ченто со два ката,подрум,гаража и шест спални соби.Цена 142000 евра.Контакт број Џејљан 075 306 675

Квадратура: 580.0
Соби: 6
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: