ш.0316М-Се издава стан од 62м2 кај Еквилибриум Аеродром

€ 350


Опис

Се издава наместен стан во близина на Еквилибриум -Аеродром од 62м2.Станот располага со две спални соби(родителска и детска),дневна,кујна,бања,тераса,греењето е централно,има и инвертер клима,ориентиран е на Југоисток,се наоѓа на 2/6 ката во зграда со лифт,паркин има обележан надворешен.Цена:350 евра.Контакт број 075336694

Квадратура: 62.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: