ш.030ЕС-Се издава стан од 62м2 во Острово-Аеродром

€ 252


Опис

Се издава комплет наместен стан од 62м2 во Острово. Станот е на 3/5 ката без лифт. Ориентација на станот југ и север. Греењето е со клима и термо-печка. Дополнително има и остава во станот. Прозорците се со термопан стакло. Станот има одлична топлотна изолација. Има и подрум. СТАНОТ Е СЛОБОДЕН ЗА ИЗДАВАЊЕ ОД 01.01.2024. Цена за издавање - 15500 мкд. Контакт број 075335564

Квадратура: 62.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: