ш.ЕС 0062-Се продава луксузен стан од 80м2 со две спални соби во Кисела Вода

€ 91,000


Опис

Се продава луксузно опремен стан од 80м2 во Кисела Вода на 5ти кат со лифт во нова зграда, со западна ориентација. Станот се наоѓа во непосредна близина на ДМ маркетот. Станот е со одличен распоред, прекрасно уреден и целосно опремен. Истиот има комотен дневен престој, 2 спални соби, 1 големо купатило и 1 тоалет и 1 голема тераса. Греењето е на струја со дигитален котел, при што самите трошоци се минимални.Цена:91000евра.Контакт:075/446-680 Елена

Квадратура: 80.0
Соби: 2
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: