ш.ММ369-Се издава стан од 62м2 кај Броз Кафе-Дебар Маало

€ 350


Опис

Се изнајмува стан од 62м2 за канцеларии со три соби.Опремена кујна и купатило, во близина на Броз кафе. Климатизиран, 4 спрат со централно.Две места во гаража со авто лифт.Слободен од 01.07.2023.Цена 350 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 62.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: