ш.ММ02-Се изнајмува стан од 82м2 кај Машински факултет Карпош

€ 350


Опис

Се издава комплетно опремен нов стан до Машински факултет, 80м2 со две спални соби,на 4ти кат со лифт,ориентација југоисток,греење на струја и паркинг простор. Цена 350 евра.Контакт Миле 075335584

Квадратура: 82.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: