ш.ОК46-Се издава наместен стан од 53м2 во Џевахир

€ 400


Опис

Се издава наместен стан од 53м2 во кулите Џевахир во Аеродром. Станот се наоѓа на 19ти кат на северозападна страна, со отворен поглед од тераса, со една спална соба, дневен престој со кујна и трпезарија, ходник и купатило. Станот е веднаш вселив и има подземен паркинг вклучено во цената.Цената е 400 евра.Контакт број 075308057

Квадратура: 53.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: