ш.ММ09-Се издава луксузен стан од 200м2 во комплексот св.Јован

€ 950


Опис

Се изнајмува опремен луксузен стан од 200м2 во комплекс Св.Јован.Станот располага со три спални соби, три купатила, дневна соба со трпезарија и тераса.Комплексот располага со базен, 24/7 контролиран влез со обезбедување, игралиште за тенис и кошарка, езеро и друго. Цена 950 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 200.0
Соби: 4
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: