ш.ОК172-Се продава нов стан од 40м2 во Аеродром

€ 80,000


Опис

▪️ Се продава стан▪️Квадратура: 40 м2▪️ Населба: Аеродром▪️Кат: 3/8▪️Бањи: 1:▪️Соби: 2▪️Тераси: 2▪️Паркинг: Да▪️Подрум: Не▪️Греење: Централно гратско парно▪️Цена: 80.000 евра▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 40.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: