ш.ММ10-Се издава наместена куќа од 270м2 во Козле

€ 2,500


Опис

Се издава куќа во Козле 270 м2 со 400м2 двор до Австриска амбасада.Куќата има шест соби,три бањи,подрум,ориентација југоисток,подрум,тераса и два балкона.Куќата се издава наместена.Цена 2500 евра.Куќата е на два ката, подрум, внатрешна гаража и поткровје.

Квадратура: 270.0
Соби: 8
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: