ш.0321М-Се продава стан 41м2 во Аеродром

€ 65,600


Опис

Се продава стан во близина на Еквилибриум-Аеродром од 41м2.Станот располага со една спална соба,дневна,кујна,купатило,тераса од 3м2,греењето е централно,се наоѓа на 6/10 ката во зграда со лифт,ориентиран е на Западна страна.Цена:1600евра/м2 (65600 евра).Контакт број 075335594

Квадратура: 41.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: