ш.ОК171-Се издава стан од 65м2 во Кисела Вода

€ 300


Опис

▪️ Се изнајмува стан▪️Квадратура: 65 м2▪️ Населба: Кисела Вода▪️Кат: 2 ,без лифт▪️Бањи: 1▪️Соби: 3▪️Тераси: 1▪️Паркинг: Слободен паркинг▪️Подрум: Не▪️Греење: Централно гратско парно▪️Цена: 300 евра со договор на минимум 1 година▪️Агент: Оливера 075308057Станот е комплетно реновиран.

Квадратура: 65.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: