ш.ОК166-Се изнајмува гарсоњера во Автономната

€ 150


Опис

▪️ Се изнајмува наместен стан▪️Квадратура: 20 м2▪️ Населба: Автокоманда▪️Кат: 3, без лифт▪️Ориентација: Запад▪️Соби: 1▪️Тераси: Не▪️Паркинг: Слободен паркинг▪️Подрум: Да▪️Греење: Централно гратско парно▪️Цена: 9.000 денари▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 20.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: